سلام دنیا یا شروع «هفتم»!

هفتم - Siebte - Seventh

بگم “اینم یه وبلاگ دیگه!” تکراری می شه! اما شاید گفتنش نیاز باشه!
پس، «اینم یه وبلاگ دیگه!»
سال ها پیش که تازه پرشین بلاگ راه اندازی شده بود و هنوز دامنه .com ش به باد فنا نرفته بود(!) با وبلاگ و وبلاگ نویسی آشنا شدم و شروع کردم به نوشتن. مدتی روی پرشین بلاگ بودم، بعدها با مووبل تایپ آشنا شدم و رویای داشتن دامنه و وبلاگ روی هاست شخصی به تحقق پیوست و سال ها همونجا نوشتم! بنا به دلایلی مجبور شدم اونجا رو تعطیل کنم و جای دیگه ای ادامه بدم. نوشته هام شخصی بودن. مدتی اما ننوشتم! مدت ها گذشت تا 5 سال پیش دوباره روی یکی از سرویس های وبلاگ نویسی شروع به نوشتن کردم. باز هم اما شخصی نوشتم و می نویسم!

خب!
مدت ها بود تو سرم بود وبلاگ رو ببرم روی دامنه و هاست شخصی، اما هر بار نمی دونم چرا بی خیال شدم. تا اینکه چند وقت پیش متنی رو نوشتم که منتشر نکردم، چون شاید این متن رو شروعی می دیدم برای نوشتن دوباره، اما این بار به صورت عمومی (نه روزنوشت و شخصی)، و این من رو به فکر زدن یه وبلاگ جدید انداخت!
تصمیم گرفتم این بار، توی وبلاگ جدید از موضوعاتی که علاقه دارم بنویسم، و از نوشتنِ روزنوشت های شخصی و مینیمال داخلش پرهیز کنم (اگر شدنی باشه و بتونم!). این شد که ایده راه اندازی اینجا و نوشتن دوباره شکل گرفت، تا این نوشتن هم باعث بشه در مورد موضوعات مورد علاقه ام، مطالعه و تحقیق کنم، و اطلاعاتم رو نسبت به اون موضوعات بالا ببرم و اون موضوعات رو به صورت شاید حرفه ای تر دنبال کنم! هم اینکه جایی باشه که بعضی وقت ها نظرم رو در مورد بعضی مسایل اونجا بگم.

این داستان شکل گرفتن ایده و راه اندازی «هفتم» (SeventhSiebte) بود!

فعلا همین! این پست ممکنه به روز بشه و یا تغییر کنه!